top of page

İade ve Değişim Koşulları

İade ve Değişim Koşulları

 

TESLİMAT

https://tcab.biz ’den vermiş olduğunuz siparişler 2 iş günü içerisinde sürat kargoya verilmektedir. Kargoya verilince kargo takip numarası siparişinizdeki telefon numarasına mesaj olarak gelecektir. Ortalama teslimat süresi 3-4 iş günüdür. Teslimat süresi kargo firmasının yoğunluk durumuna göre değişebilir. Herhangi bir karışıklık olmaması için teslimat adresinizi kontrol etmeyi unutmayınız. Kargo ücretimiz 20 TL’dir.

 

Bir ürünün iade olarak kabul edilmesi için ne gerekiyor ?

 

İade etmek istediğiniz ürünün kullanılmamış ve üründe herhangi bir deformesinin olmaması gerekmektedir.Satın almış olduğunuz ürünün aksesuarları varsa hediyesi ile beraber(zarar görmemiş halde) iade edilmesi gerekmektedir. Satın alınan elektronik ürünlerin ambalajının açılmamış olması gerekmektedir. İade edildikten sonra tekrar satışa çıkamayacak seviyede deforme olmuş ürünlerde ücret iadesi sağlanmamaktadır.

 

ONLINE OLARAK ALINAN ÜRÜNLER NASIL İADE EDİLİR?

 

Kullanmadığınız ürünü 14 iş günü içerisinde fatura üzerine iade sebebinizi yazıp SÜRAT KARGO ile *SÜRATKARGOKODU* anlaşma kodu ile iade olarak gönderebilirsiniz.

Kargo firmasında iade yaparken herhangi bir ücret ödemeniz gerekmemektedir.

Ürün bize ulaşıp onaylandıktan sonra tarafınıza e-posta olarak bilgisi gelecek olup 30 TL olan kargo ücretinin yarısı firmamız yarısı gönderici müşterilerimiz tarafından karşılanmaktadır. 

(İade işlemlerinde banka komisyonları, kargo ücreti vb. işlemlerin iadesi yapılmamaktadır.)

 

ONLİNE SİPARİŞLERDE DEĞİŞİM İŞLEMİ YAPILMAMAKTADIR.

AKSESUAR VE HİJYENİKLİĞİN SAĞLANAMAYACAĞI ÜRÜNLERİNDE İADE YOKTUR (Gözlük, telefon kılıfı, eldiven, şapka vb.)

bottom of page